pracownia


Nasza pracownia to połączenie prawdziwego rzemiosła i produktów najwyższej jakości. Autorski koncept stworzony z pasją, artystycznymi aspiracjami, będący odzwierciedleniem naszego zamiłowania do piękna.

Zajmujemy się kompleksową realizacją oprawy obrazów i luster. Wykonujemy wszystkie nietypowe realizacje i projekty. Specjalizujemy się w oprawie przestrzennej, oprawie muzealnej oraz oryginalnym łączeniu technik ramiarskich. Nieustannie podążamy za aktualnymi trendami w zakresie wzornictwa i kolorystyki.

Dwadzieścia lat doświadczenia, doskonalenia kunsztu i projektowania sprawiają, że wykreowany przez nas styl pozostawia swój niepowtarzalny ślad w każdej oprawianej pracy. Drobne szczegóły nadają wyjątkowości i szczególnej osobliwości. Naszą doskonałość osiągamy poprzez pasję, która towarzyszy naszej codziennej pracy. 

Dążenie do perfekcji i skupienie się na jakości jest źródłem naszego sukcesu i ekspansji na nowe usługi artystyczne. Wspieramy unikalne techniki prezentacji, ekspozycji i ochrony dzieł sztuki zgodnie z najlepszymi standardami muzealnymi.

Małgorzata i Łukasz - pogodni, uśmiechnięci, pełni energii marzyciele, szukający nowych inspiracji...

Using Format