Poznajmy się

_

Niezwykłe kreacje artystyczne


do 

Nasza pracownia to połączenie prawdziwego rzemiosła i produktów najwyższej jakości. Autorski koncept stworzony z pasją, artystycznymi aspiracjami, będący odzwierciedleniem naszego zamiłowania do piękna. Naszym głównym celem jest dostarczanie niestandardowych usług ramiarskich, oprócz profesjonalizmu i pasji cenimy przyjazną atmosferę i wyjątkową obsługę klienta.

Zajmujemy się kompleksową realizacją oprawy obrazów i luster. Wykonujemy wszystkie nietypowe realizacje i projekty. Specjalizujemy się w oprawie przestrzennej, oprawie muzealnej oraz oryginalnym łączeniu technik ramiarskich. 

Ponad dwadzieścia lat doświadczenia, doskonalenia kunsztu i projektowania sprawiają, że wykreowany przez nas styl pozostawia swój niepowtarzalny ślad w każdej oprawianej pracy. Drobne szczegóły nadają wyjątkowości i szczególnej osobliwości. Naszą doskonałość osiągamy poprzez pasję, która towarzyszy naszej codziennej pracy. 

Dążenie do perfekcji i skupienie się na jakości jest źródłem naszego sukcesu i ekspansji na nowe usługi artystyczne. Wspieramy unikalne techniki prezentacji, ekspozycji i ochrony dzieł sztuki zgodnie z najlepszymi standardami muzealnymi.

Naszą ofertę kierujemy do wymagających klientów, miłośników sztuki, koneserów, osób poszukujących produktów unikatowych i wyjątkowych. Bardzo chętnie podejmiemy się realizacji ciekawych i kreatywnych pomysłów. Nieustannie podążamy za aktualnymi trendami w zakresie wzornictwa i kolorystyki.

Zapraszamy do współpracy artystów, fotografów, architektów, dekoratorów wnętrz, deweloperów, domy aukcyjne oraz firmy i instytucje.


Małgorzata & Łukasz

Using Format